Reference

Rekonstrukce bytového jádra
Podle vašich představ

Zlepšíme a zkvalitníme vám bydlení, váš domov. Zrekonstruujte si svůj byt tou nejlepší cestou.


Navštivte nás na Pinterestu

Navštivte náš profil pinnera na Pinterestu.

Reference

“Potřebovala jsem velice rychle opravit doma topení, a jelikož nikdo doma není poruce, kamarádka Máňa mi doporučila toho hodinovýho manžela, noa je to úžasný, vše už funguje jak má!”

-Jana Nováková, Říčany


Aktuality

30.11.2020

Potřebujete vyměnit kohoutek, nesplachuje wc či cokoli jiného? Stále fungujeme a pracujeme na zavolání.

01.06.2020

Kompletní instalátorské služby najdete zde

12.02.2020

Používáme nářadí Narex. Podle nezávislých testů vyhrála s Vrtačka Narex EVP 16 K-2 s celkovým hodnocením skoro 89% a to není málo!

18.07.2019

Podívejte se na fotky montáže kompletní kuchyně.

03.04.2019

Nově máme v nabídce renovace terasy a nábytku z exotických dřevin.

Rekonstrukce bytového jádra

Máte byt, který byste si chtěli vylepšit, zrekonstruovat, udělat krásným?

Rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen.
Mnoho našich zakázek je na doporučení našich klientů, kteří se k nám rádi vracejí.

REKONSTRUKCE DOMŮ, BYTŮ A BYTOVÝCH JADER, KOUPELEN

rekonstrukce koupelnyRekonstrukce provádíme dle přání klientů. Vždy je na začátku důležitá dohoda o vaší představě výsledného stavu rekonstrukce a také neméně důležitá představa o rozpočtu stavby. Ta je jistě pro každého stavebníka velmi důležitá. My vždy stanovený rozpočet dodržíme. Můžete se spolehnout.

Cena rekonstrukce

Rekonstrukce bytového jádra - předběžná cena rekonstrukce je vždy závislá na výběru obkladů, sanity (wc, umyvadlo, sprchový kout, vana, baterie) a dalších doplňků. Veškeré práce jsou časově náročné, proto je potřeba počítat s min. 10 prac. dny. Při rekonstrukci jádra se provádí i nové rozvody elektroinstalace s výměnou rozvodné skříně a revize. Výměnu zásuvek, vypínačů a světel dle Vašich požadavků. Budeme rádi, když nás budete kontaktovat-rádi Vám vypracujeme cenovou kalkulaci.

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny je druhou nejoblíbenější úpravou, kterou v bytě nebo v domě děláme. Vyměňte starou koupelnu za novou, lepší a pohodlnější pro celou vaši rodinu. V koupelně trávíme hodně času, tak proč se tam necítit dobře. Panelové výstavby jsou nedílnou součástí dnešních měst. Naštěstí se již dnes nestaví, ale je jich u nás poměrně hodně. Nyní je čas si koupelnu zrekonstruovat. Kontaktujte nás a my se o vás budeme starat.

Před rekonstrukcí

Než začneme je vždy důležité zjistit a velice podrobně a pečlivě, stávající stav současného prostoru i instalačních rozvodů - elektřiny, vody, plyn ap. Pro nový návrh potřebujeme zjistit nosné stěny a obvodové zdi.

Stavební povolení

Pokud plánujete větší rekonstrukci, je vždy potřeba počítat se stavebním povolením a také nezapomenout na své sousedy a minimálně je informovat o plánované činnosti v jejich sousedství. Další věc je také souhlas majitele domu nebo družstva.

Kontaktujte nás - pošleme cenovou nabídku