Reference

Reference, napište nám svou zkušenost

Přijedeme ve zvolený čas, dle dohody na všechny práce ve vašem domě, bytě nebo zahradě.
Záleží pouze na Vás, co si u nás objednáte.

Reference

Váš názor nás zajímá

Napište nám Vaše zkušenosti a názory na naši práci. Vaše názory nás zajímají.

[1] e-mail 06.12.2012
Vše ok, můžete se spolehnout. Novák
[2] 06.12.2012
Děkuji za kvalitně odvedenou práci. Tomášková
[3] 26.11.2013
Nechala jsem si kompletně smontovat nábytek, který jsem si nově koupila, a byla jsem velmi spokojena. Vše bylo rychle a kvalitně odvedené.
[4] 27.12.2013
Perfektne rychle provedena oprava vany. Mohu vrele doporucit.
[5] 06.01.2014
Delší dobu mi protékal záchod a nevěděla jsem si s tím rady. Kolegyně mi doporučila, at si objednám nějakého "Hodinového manžele". Musím přiznat, že jsem tomu moc nevěřila, ale nyní mohu jenom doporučit a holky nebojte se, je to super!
[6] 23.10.2014
Pan Kurka je opravdový odborník na montáž( nábytek)a zároveň velice příjemný, ochotný člověk. Má dost plno, a není čemu se divit, je šikovný a ochotně poradí. Při rekonstrukci jsem zažila i opačnou variantu a to potom tenhle pán je balzám ne jen na nervy ale i na všeobecnou referenci řemeslníků. Doporučuji!
Přidání komentáře


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici jedna:

Dobrú skúsenosť s p. Kurkom má moja kamaratka pani Petra, 34-ročná banková úradníčka a zároveň slobodná mamička: “Keď sme sa s dcérou sťahovali od bývalého priateľa, najala som si služby sťahovacej firmy. Tá nám však rozmotnovaný nábytok položila doprostred izby a ja som si v tej chvíli uvedomila, že nemám ani šróbovák, ktorým by som skrine mohla opäť poskladať. Volala som preto kamarátke s nádejou, že by mi mohla potrebné náradie požičať a tá mi poradila službu s výstižným menom 'hodinový manžel'. Žiť v sťahovacom chaose sa mi nechcelo, preto som neváhala ani minútu. Návšteva pána Kurky prebehla hneď nasledujúci deň, kedy mi behom pár hodín zložil nábytok, namotnoval poličky na kvety a ešte opravil pokazený vypínač na svetlo. Zároveň sme sa hneď dohodli aj na ďalšej návšteve kvôli pokládke plávajúcej podlahy v chodbe.”

24.3.2014 - Jsem ráda, že se najdou poctivý a schopní řemeslníci. Věra Praha 5